Dámske svetové poháre, turecké potešenie a detský trest

1) Svetový pohár žien, ktorý sa začína v sobotu v Kanade, sa javí ako vhodné prehrať archívy za niektoré kultúrne momenty predchádzajúcich súťaží. Oslavy Brandiho Chastaina po tom, čo vyhrali pokutu v roku 1999, je ťažké poraziť, ale posledný lapkový ekvalizér Abbyho Wambacha za USA o 12 rokov neskôr je dosť blízko. Medzi ďalšie najdôležitejšie udalosti patrí: Marta je zázračný cieľ pre Brazíliu v roku 2007; Wambach až k svojim starým bonusy Bet365 trikom znova, ale tentoraz márne; Najrýchlejšia červená karta v histórii ženských majstrovstiev sveta a nebolo to Svetový pohár bez šialenstva pre Anglicko. 2) Istanbul – známy pre Modrú mešu, Bospor, ktorý sa rozprestiera na dvoch kontinentoch…a korčuľovanie zrejme .

3) Predtým, ako vyšiel špeciálny, bol prekladateľ Brooding.Tento záznam Josého Mourinho ako pravého muža Bobbyho Robsona, bez šedých vlasov na hlave, je povinnosťou sledovať. Facebook Pinterest

4) Niekedy ste sa pýtali, ako sa dostanete Chrisa Gayleovi kúpiť si pivo? 5) Čo ste robili so svojím životom v 15? Pravdepodobne to nie je. A čo ste robili počas finále FA Cupu? Pravdepodobne to nie je.

6) Svetový pohár mladých v Ragby sa v súčasnosti odohráva v Taliansku s Anglickom, ktorý chce obhajovať korunu, ktorú vyhral pod kapitánom Maro Itojeho, jedného z najjasnejších mladých športov. Tu je docela dobrý pohľad na to, prečo je tak vysoko hodnotený.Naše obľúbené z blogu minulého týždňa Facebook Twitter Pinterest 1) UFC Sean O’Connell získava bet365 stavky live psychologický náskok pri vážení.

2) Tí, ktorí majú nervóznu dispozíciu, sa môžu teraz chcieť pozrieť.Toto sa medzitým práve predvádza.

3) Baseballový fanúšik chytiť týždeň (hrať pivo a netopier). Facebook Twitter Pinterest

4) Brankářská dobrota.

5) Čo je to, čo sa pýtate? Hlavný stolný tenis samozrejme.

6) Šialený futbalový týždeň: Maxi Rodríguez vidí žltú farbu pre Newell’s Old Boys kvôli tomu, že je kapitánom tímu s hráčom, ktorý prišiel na ihrisko, bábätko.

zdroj: http://e-stavkovekancelarie.com/bet365/

Rate this post